VDU menų centras

VDU JUDESIO STUDIJA

Šokis – tai žmogaus vidinių gelmių vizualizacija, energija, gebanti paveikti žmones be žodžių. Kiekvienas iš mūsų gali tapti šokėju, nepriklausomai nuo talento, gebėjimų ar technikos. Jei gebame kalbėti savo kūnu, reikšti mintis judesiu ir dalytis savo potyriais su kitais – jau esame šokėjai. Tereikia išlaisvinti mūsų vidinį potencialą.

VDU judesio studijoje koncentruojamasi į kūno treniravimą bei dalyvių improvizacinius gebėjimus, jų supažindinimą su šiuolaikinio šokio specifika. Greta praktinių užsiėmimų bus organizuojamos šokio pastatymų peržiūros, aptarimai, seminarai su šiuolaikinio šokio profesionalais.

Judesio studijos tikslas – išlaisvinti dalyvių judesių potencialą, ugdyti jų fizinius ir kūrybinius gebėjimus, skatinti ieškoti savo unikalios šokio kalbos bei dalintis mūsų darbo rezultatais su Kauno bendruomene.

 
 
 

VADOVĖ: 

Justina Kiuršinaitė šiuo metu studijuoja VDU Teatrologijos ir scenos menų vadybos magistrantūros antrame kurse, yra šokio kritikė bei šoka Kauno šokio teatro „Aura“ studijoje. Savo kūrybinį kelią Justina pradėjo ganėtinai anksti – būdama šešerių metų, pradėjusi lankyti pramoginių ir ritminių šokių pamokas. Neilgai trukus jaunoji kūrėja savo jėgas išbandė vaidyboje, dainavime, vėliau- rašyme, tapyboje. Nepaisant to, jos gyvenimo aistra išliko šokiu ir būdama 22-iejų metų ji pradėjo mokytis šiuolaikinio šokio subtilybių. Savo kūno raiškos įgūdžius Justina tobulino VDU Akademiniame judesio teatre 2013-2015 metais (vadovas Marius Pinigis), Kauno choreografijos mokyklos suaugusiųjų šokio ugdymo programoje (2014-2015), Kauno šokių teatro „Auros“ studijoje (nuo 2014 metų), Vasaros šokių mokykloje (2014; 2015). Kūrėja taipogi yra dalyvavusi daugelyje Lietuvoje vykusių šokio seminarų („Naujojo cirko savaitgalio'15“ edukacinių seminarų cikle, „Flying low“ ir „Depth Movement“ seminaruose su Edivaldo Ernesto (2015), „Gaga people“ seminare su Natalia Iwaniec (2015) ir t.t.). Justinos solinis debiutas įvyko 2015 m. lapkričio 19 d. VDU Menų fakultete vykusiame renginyje “AD LUX”, kuriame pristatė improvizacinį šokio pasirodymą “Metamorfozė: pradžia”.

KONTAKTAI:

El. paštas: justina.kiursinaite@gmail.com

 

ATGAL